Potrzebujesz nagłego zastrzyku gotówki, jednak nie masz od kogo pożyczyć?

Potrzebujesz nagłego zastrzyku gotówki, jednak nie masz od kogo pożyczyć?

Dla banku jesteś osobą niewypłacalną, ponieważ masz już na swoim koncie kredyty lub dla banku zarabiasz zbyt mało? Na co wówczas się zdecydować?

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku, kiedy nagle potrzebujemy pieniędzy a wiemy, że formalności w banku trwają za długo, lub w przypadku kiedy mamy już na swoim koncie wzięte pożyczki i nie mamy odpowiedniej wypłacalności, jest kredyt bez BIK.

Bez BIK oznacza, że bez sprawdzania nas w Biurze Informacji Kredytowej, czyli miejscu, gdzie zaglądają banki aby sprawdzić czy mamy już wzięte jakieś kredyty. Kredyt bez BIK możemy dostać w każdym parabanku i wystarczy do tego tylko i wyłącznie nasz dowód osobisty.

Pewny kredyt bez BIK to taki, który zaciągamy w parabanku właśnie, czyli legalnie działającej firmie świadczącej usługi finansowe, a nie u przypadkowych ludzi, zwanych często lichwiarzami. Parabanki oferują nam pewny kredyt, którego system spłaty oraz wszystkie formalności zawarte są w jednej, prostej umowie kredytowej.

Do jej podpisania, jak wspomnieliśmy, potrzeba tylko naszego dowodu osobistego.

Za jego pomocą pracownik parabanku po pierwsze potwierdza naszą tożsamość oraz to, czy jesteśmy osobami pełnoletnimi i obywatelami Rzeczpospolitej. Po drugie, dane z dowodu zapisywane są na umowie, która stanowi podstawę do udzielenia nam kredytu.

Jeśli zastanawiasz się, jak kredyt bez BIK rzeczywiście może być pewny, nie musisz zadawać sobie takich pytań. Parabanki działają legalnie. Umowy, które z parabankami podpisujemy sformułowane są często dużo łatwiej, dużo prościej niż umowy z bankami. Dodatkowo, nie musimy dostarczać: zaświadczenia o tym gdzie pracujemy i ile zarabiamy, zaświadczeń o niekaralności, stanie konta, do tej pory zaciągniętych kredytach czy jakichkolwiek innych dokumentów. Oprocentowanie kredytu bez BIK jest nieco wyższe niż w przypadku kredytu bankowego, jednak wynika to tylko i wyłącznie z faktu, że parabank nie ma de facto żadnego zabezpieczenia z naszej strony, że spłacimy kredyt. Poza tym, jak wiadomo, działalność każdej firmy prowadzonej w obecnych czasach jest dość kosztowna.

Opłacanie ZUS, wszelkiego rodzaju składek, to dla malutkiej firmy minimum 1000 złotych miesięcznie. Parabanki to zazwyczaj firmy większe, prowadzone przez osoby prywatne, które muszą po pierwsze utrzymać swoją działalność a po drugie mieć z tej działalności jakiś zysk. Stąd wyższe oprocentowanie. Jednak można śmiało powiedzieć, że pewny kredyt bez BIK to towar z wyższej półki, towar dobrej jakości i luksusowy.

Biorąc kredyt w parabanku, omijamy szereg formalności i pieniądze na swoje potrzeby dostajemy w zasadzie od ręki.

Tak więc jeśli potrzebujesz nagłej pożyczki albo nie masz na tyle wysokiej zdolności kredytowej by móc pożyczyć od banku interesującą Cię kwotę, możesz śmiało postawić na kredyt bez BIK, bez zaświadczeń i bez dodatkowych formalności. To rozwiązanie sprawdzone i pewne, z którego korzysta coraz więcej Polaków, coraz bardziej zadowolonych z usług parabanków.

Marzysz o nowym samochodzie lub po prostu musisz kupić nowe auto?

Bank odmawia Ci udzielenia pożyczki, ponieważ w jego oczach jesteś osobą niewypłacalną, to znaczy Twoja zdolność kredytowa jest zbyt niska? Co wtedy robisz? Większość z nas w takiej sytuacji pomyśli sobie: spróbuję kupić nowe auto na raty w salonie.

Pamiętajmy, że samochód na raty z salonu to także samochód na kredyt. To nie firma, salon samochodowy, udziela nam pożyczki ale współpracujący z tą firmą bank. Tak więc jeżeli dla banków nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej, nie dostaniemy też samochodu na raty w salonie, a w każdym razie jest to bardzo mało prawdopodobne.

Alternatywą dla tradycyjnych kredytów zaciąganych w bankach są obecnie pożyczki udzielane przez parabanki. Kojarzą się nam one głównie z pożyczaniem kwot w wysokości kilkuset złotych, na dowód, na szybko.

To prawda: większość osób, które korzystają z kredytów bez BIK, pożycza kilkaset złotych w nagłych wypadkach albo w momentach, kiedy zdarza się okazja kupić coś po niższej cenie a akurat nie dysponujemy gotówką. Jednak kredyt bez BIK to także możliwość wzięcia wyższej pożyczki, na przykład aby kupić samochód.

Samochód na kredyt bez BIK także jest możliwy do kupienia. Oczywiście jeśli marzymy o aucie wartym pół miliona złotych, możemy o takiej pożyczce zapomnieć.

Ale jeśli chcemy kupić sobie używany samochód za kilka, kilkanaście tysięcy złotych, nic nie stoi na przeszkodzie aby wziąć kredyt bez BIK i wybrać się po zakup wymarzonego samochodu. Parabanki oferują swoim klientom szereg różnych pożyczek, w wysokości zależnej w zasadzie tylko od preferencji osoby zaciągającej kredyt. Nie musimy spełniać żadnych warunków: związanych z pracą, zarobkami, wziętymi do tej pory kredytami czy sprzętami kupionymi na raty.

Nie musimy dostarczać zaświadczeń, że pracujemy i za ile. Nie musimy obawiać się, że parabank będzie prześwietlał nasz status w Biurze Informacji Kredytowej i sprawdzał, ile do tej pory kredytów, jakich, na ile, wzięliśmy i zaciągnęliśmy.

Parabank nie będzie także sprawdzał, czy nie trafiliśmy przypadkiem do KRD, czyli Krajowego Rejestru Dłużników. Parabank zakłada, że każdy klient który przychodzi po kredyt, jest osobą świadomą i wie, na ile może sobie pozwolić.

Zawsze decydując się na pożyczkę musimy brać pod uwagę nasze zarobki i to, czy poradzimy sobie ze spłatą. Banki nie ufają nam do końca, parabanki tak. Różnica w oprocentowaniu, jeśli chodzi o kredyt bez BIK a kredyt w banku, jest, to prawda. Jednak nie na tyle duża, aby obawiać się sięgać po kredyty do parabanków. Tak więc jeśli chcesz lub musisz kupić nowy samochód, śmiało skorzystaj z kredytu bez BIK.

Umowa, która zostanie podpisana między Tobą a parabankiem będzie zawierała tylko te Twoje dane, które masz w dowodzie osobistym. Dowód to jedyny dokument, którego potrzebujesz by dostać kredyt bez BIK.

Nie obawiaj się także, że jeśli nie spłacisz kredytu na czas, grozi Ci coś złego. Po prostu opłata za kredyt, tak jakby oprocentowanie, wzrośnie co nieco jednak nie ma żadnych powodów do obaw, że parabank zajmie Twoje konto albo zajmie Twój samochód. Kredyt bez BIK w parabanku, to kredyt jak najbardziej bezpieczny.